GOST-R  Certyfikat GOST-R, PL   Certyfikat GOST-R, DE
 

Certyfikacja Rosja

Strona główna Certyfikacja w Rosji Aktualności Pytania Kontakt
Rosja Handel Certyfikaty GOST

Zatwierdzono jedyną formę zaświadczenia o testach i badaniach dla niektórych urządzeń w Unii Celnej.  Zatwierdzono jedyną formę zaświadczenia o testach i badaniach dla niektórych urządzeń w Unii Celnej.

Debata na temat reformowania systemu normalizacji w Mińsku.  Debata na temat reformowania systemu normalizacji w Mińsku.

Rosja-Kazachstan: granice celne usuwają się.  Rosja-Kazachstan: granice celne usuwają się.

Departament rządowy USA uchwalił tzw. „Listę Magnickiego”  Departament rządowy USA uchwalił tzw. „Listę Magnickiego”

Rosja. Dmitrij Miedwiediew przekonał Koreę Północną do budowy gazociągu.  Rosja. Dmitrij Miedwiediew przekonał Koreę Północną do budowy gazociągu.
Prezydent Abchazji Aleksander Ankwab odwiedził Rosję  Prezydent Abchazji Aleksander Ankwab odwiedził Rosję

 
REKLAMA W ROSYJSKIEJ STREFIE INTERNETOWEJ

Rosja i państwa WNP - to jest rynek z ponad 300 mil. konsumentami. Na koniec 2004 roku liczba użytkowników Internetu przekroczyła 17 milionów osób. Zgodnie z prognozami na rok 2007 już 32 miliony osób będą na co dzień korzystać z Internetu. Firmy działające na terytorium byłego UDSSR co raz częściej wykorzystują Internet w codziennej działalności - składają zamówienia, poszukują kontrahentów, dokonają płatności. W rosyjskiej sferze internetowej znajdują się ponad 100 wyszukiwarek (porównywalnych z onet.pl i wp.pl) i tyjący serwisów z biznes ogłoszeniami. My:

  • Przygotujemy kompletną prezentacją firmy w rosyjskiej sferze internetowej
  • Adaptuejmy i przetłumaczymy firmowu stronę WWW Państwa firmy
  • Zarejestrujemy Państwa firmą w ważniejszych katalogach i wyszukiwarkach w rosyjskiej strefie internetowej.
  • Zajmiemy się pozycjonowaniem Państwa strony internetowej w rosyjskich wyszukiwarkach zgodnie z rosyjskiej mentalnością.
  • Wyszukamy i przekażemy bieżącej informacji - spisów zagranicznych serwerów lokalnych zawierających informacje gospodarczą, spisów ważniejszych portali, serwisów tematycznych i branżowych, wyszukiwarek, serwerów branżowych - umożliwiających składania ofert handlowych oraz zawierających propozycje nawiązania nowych kontaktów handlowych. Udostępnienie konsultanta, który doradzi Państwu możliwość wyboru poszczególnych wyszukiwarek i serwisów dla powiększenia oglądalności Państwa oferty w rosyjskie strefie internetowej.
  • Wykonamy optymalizacji istniejącej strony firmowej WWW dla właściwego pozycjonowania strony zgodnie z zadanymi branżami w Rosji.
Wprowadzimy Państwa ofertą albo ogłoszenie do 1200 serwisów ogłoszeniowych w Rosji, Ukrainie, państwach WNP.
Copyright © 2004-2005 by certyfikacja.org